İhracat Yapımız


AVRUPA TEMPER olarak Türkiye’de sunduğumuz kaliteyi büyük bir disiplin ve titizlik ile uluslararası standartlara uygun olarak Dünya tüketicilerine de sunmaktayız. Firmamız 2014 ten günümüze yaptığı önemli ihracatlarla çeşitli kurumlardan sertifikalar almış ve satış ağına yurt dışı piyasasını da eklemiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine daha kaliteli temperli cam, lamine cam ve düz cam sunmak için Türkiye / Malatya şehrinde1.Organize Sanayinde bulunan fabrikamız daha modern makinalarla güncellenmiştir.Temperli cam, lamine cam ve düz cam ihracatında kapasitemiz yıllık 300.000 M2 civarındadır. Ağırlıklı olarak Avrupa Ülkelerine ve Rusya'ya yönelik ihracat yapmaktadır. Firmamız ihracatını başta İngiltere, Finlandiya, Hollanda , Rusya , Ukrayna, Litvanya, Almanya, Yunanistan, Polanya, gibi ülkelere yapmaktadır

İhracatımız ile ilgili her türlü bilgi ve distribütörlük talepleriniz için export@avrupatemper.com ‘ye mail atarak veya "İletişim" kısmındaki iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.